با پیشرفت دنیای تکنولوژی و افزایش روز افزون تعداد کاربران موبایل ها و ابزار های هوشمند و در کنار آن، افزایش تقاضا برای نرم افزار های جدید و کاربردی از طرف کاربران این ابزار های نوین، ارتباطات و کیفیت زندگی و همچنین استراتژی های بازاریابی مبتنی بر موبایل با سرعت باور نکردنی در حال پیشرفت و تغییر است.

با توجه به فراگیر شدن تلفن همراه و استفاده تمامی افراد از این وسیله، بدیهی است که نزدیک ترین و محبوب ترین ابزار متصل به فضای مجازی موبایل می باشد و با عنایت به اینکه لزوم استفاده از اینترنت جهت توسعه کسب و کار بنگاه های کوچک و بزرگ اقتصادی بر کسی پوشیده نیست، لذا راهی که بتوان از طریق تلفن های همراه با مردم جامعه در ارتباط بود، بهترین ابزار جهت گسترش کسب و کار خواهد بود. و این چنین بود که طراحی نرم افزار موبایل مورد توجه اصناف، شرکت ها و سازمان های مختلف جهت گسترش ارتباط مردمی قرار گرفت.
یقینا سهل الوصول بودن معیار مهم و ارزشمندی برای مشتریان است. برای مثال شرایطی را تصور نمایید که می خواهید به رستوران بروید. در موبایل خود اپلیکیشن رستورانی را نصب شده دارید و می توانید از طریق آن قبل از رفتن به رستوران غذای خود را سفارش دهید و همچنین میز مورد نظر را رزرو نمایید. آیا با موجود بودن این شرایط حاضر به انتخاب رستوران دیگری هستید؟ به خصوص هنگامی که زمان محدودی دارید یقینا انتخاب دیگری نخواهید نمود.
لذا یک رستوران با طراحی نرم افزار موبایل می تواند در خیلی از اوقات فقط به دلیل طراحی اپلیکیشن از رقیبان پیشی گیرد.
بنگاه های اقتصادی دیگر نیز با طراحی نرم افزار موبایل می توانند در دسترس مشتریان و مخاطبان خود قرار گیرند. و با توجه به استفاده عموم مردم از سیستم عامل های اندروید و IOS فقط کافیست طراحی اپلیکیشن برای سیستم عامل های اندروید و IOS انجام شود.

گروه تخصصی فن آسا با دارا بودن تیم حرفه ای سیستم های اندرویدی، IOS و پلت فرمهای جاوا، این امکان را به شما می دهد که با مشتریان خود پیوسته در ارتباط باشید.

آموزش و آشنایی بیشتر با نرم افزار های موبایل و رشد گوشی های هوشمند

درخواست قیمت و یا مشاوره رایگان طراحی نرم افزار موبایل

درخواست هزینه ای و یا مشاوره ای خودتان را برای ما بازگو کنید و منتظر تماس متخصصین ما باشید. مشاوره با گروه تخصصی فن آسا رایگان بوده و هیچ گونه الزام همکاری برای شما ایجاد نخواهد کرد. در صورتی که اپلیکیشن خاصی مد نظر شما هست لطفا نام آن را برای ما بنویسید لطفا سیستم کسب و کار خود و نیازمندیهای نرم افزار موبایل خود را در چند سطر به زبان ساده برای ما بیان کنید:

CAPTCHA
لطفا صبر کنید