طراحی وب سایت را از دیدگاه­ های مختلف می­ توان بررسی نمود تا لزوم آن برای هر واحد صنفی، بنگاه اقتصادی، شرکت، سازمان­ های مردمی و دولتی و … کاملا محرز گردد.

طراحی وب سایت به عنوان دفتر کار: با توجه به ترویج مراجعات غیرحضوری مخاطبان و مشتریان هر صنف، شرکت و سازمان، داشتن دفتر کار مجازی جهت پاسخ­گویی به مراجعه کنندگان امری ضروری است. با راه اندازی پایگاه اینترنتی می­ توان دفتر کار مجازی ایجاد کرده و تمامی بخش­ های موجود در یک دفتر کار حقیقی را در آن ارائه داد.

سایت به عنوان ویترین: از زمان­ های قدیم، اصناف و بنگاه ­های اقتصادی علاقه شدیدی به استقرار محل کسب خود در خیابانی پرتردد داشتند، طوری که در معرض دید باشند. احتمالا شنیده ­اید که مغازه­ های واقع در سر نبش گرانتر بودند و البته هنوز هم هستند، فقط به دلیل اینکه دارای دو ویترین می­ باشند! امروزه با طراحی وب سایت حرفه ای و شکیل، می­ توان ویترین زیبای بنگاه اقتصادی خود را در پرترددترین محل دنیا یعنی فضای وب مستقر نمود.

وب سایت به عنوان نشریه و کاتالوگ: در مورد سازمان­ ها داشتن یک نشریه و در مورد شرکت­ ها داشتن یک کاتالوگ جهت بازتاب کارهای انجام شده و در حال انجام و همچنین برنامه­ های آتی، امری اجتناب ناپذیر است. طراحی سایت برای سازمان­ ها به منزله نشر بهترین نشریه و برای شرکت­ ها به منزله طراحی و چاپ مناسب­ترین کاتالوگ می­ باشد.

سایت اینترنتی به عنوان بهترین تبلیغ: تبلیغ واحد صنفی و شرکت امری ضروری جهت معرفی خدمات است. با ایجاد پایگاهی زیبا در فضای مجازی مناسب با شغل خود در فضای بیکران وب، مخاطب را جذب کنید. همچنین با داشتن سایت جذاب و کامل می ­توانید با خیال راحت به تبلیغات دیگر خود بپردازید و از جذب مخاطب پس از اولین بازدید مطمئن باشید.

داشتن سایت جهت تسهیل در امر سفارش دهی توسط مشتری: اگر مشتریان خود را در نظر بگیرید، متوجه خواهید شد که سفارش دادن جهت خرید و یا تقاضای خدمات شما توسط مشتری از طریق اینترنت برای وی بسیار راحت است. چرا که مشتری فرصت دارد در مورد محصول و خدمات شما فکر و تحقیق کرده و سپس تصمیم گیرد. خیلی از مواقع، مشتری شما به دلیل نداشتن اطلاعات از محصول و خدمات شما و همچنین حدود قیمت آن ها، وارد معامله نمی شود. بدین ترتیب با طراحی سایت به مشتریان خود ارج نهاده و همچنین خود نیز فرصت دارید توضیحات جامعی در مورد کالا و خدمات خود و علل برتری آن نسبت به رقیبان را بدهید.

طراحی وب سایت جهت پایین آوردن هزینه ها: انبارگردانی، پرداخت آنلاین، حسابداری، انتقال پول به حساب، ثبت سفارش اولیه، سامان دهی مشتریان و برقراری ارتباط مستمر با آنان و هزاران مورد دیگر از قابلیت هایی هستند که می توانند در سایت ایجاد شوند. بدین ترتیب نیاز به نیروی انسانی کاهش یافته و به تبع آن هزینه های شما پایین می آید و همچنین خطاهای ناشی از انجام کار توسط نیروهای انسانی نیز کاهش می یابد.

متخصصین گروه تخصصی فن آسا آماده ارائه اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می­ باشند.

آموزش و آشنایی بیشتر با مفاهیم طراحی سایت

درخواست قیمت و یا مشاوره رایگان طراحی سایت

درخواست هزینه ای و یا مشاوره ای خودتان را برای ما بازگو کنید و منتظر تماس متخصصین ما باشید. مشاوره با گروه تخصصی فن آسا رایگان بوده و هیچ گونه الزام همکاری برای شما ایجاد نخواهد کرد. لطفا سیستم کسب و کار خود و نیازمندیهای وب سایت خود را در چند سطر به زبان ساده برای ما بیان کنید:

CAPTCHA
لطفا صبر کنید