سئو چیست؟
SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی برای موتورهای جست و جو است.
حتما می دانید که برای ارائه خدمات خود به مشتریان در وهله اول باید مشتری شما را ببیند. فرض کنید که شما دارای یک فروشگاه یا دفتر کار بسیار شیک و زیبا هستید، و همچنین از کیفیت کالا و خدماتی هم که ارائه می دهید اطمینان کافی دارید؛ اگر فروشگاه یا دفتر شما در کوچه ای دور افتاده واقع شود و کسانی هم که نیاز به خدمات شما دارند از حضور شما بی اطلاع باشند، کار شما ابتر و بی ثمر خواهد بود. پس برای برقراری پل ارتباطی بین شما و مشتریان باید دیده شوید. در فضای مجازی که در دسترس ترین و پرترددترین فضای کنونی دنیاست، بهترین راه دیده شدن پیشنهاد شدن به وسیله موتور های جست و جو است. طراحی سایت شما با بهترین کیفیت هم که انجام شده باشد، بدون بهینه سازی سایت (SEO) همانند آن دفتر یا نمایشگاه زیبای واقع در محل کم تردد بی ثمر خواهد بود. موتور های جست و جو و در راس آن ها گوگل امروزه مورد اعتماد مردم هستند و عموم افراد به هنگام یافتن مرجعی برای رفع نیاز خود به آن ها مراجعه می کنند. برای این که موتور های جست و جو شما را شناخته و به مخاطبان خود پیشنهاد دهند شما باید عمل بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو و یا همان سئو را انجام دهید.
سئو کرد ن سایت منجر به برند سازی نیز می شود. وقتی سایت شما در حیطه شغلی خود بین تمام رقبا در صفحه اول گوگل قرار گیرد و فروش کالا و خدمات شما افزایش یافته و از رقیبان سبقت گیرد، شما به یک برند برتر در زمینه شغلی خود تبدیل می شوید.
جالب است بدانید سایت هایی در کشور و جود دارند که فقط آدرس آن ها، یعنی دامنه سایت، صدها هزار دلار قیمت دارد و این تنها به دلیل سئو شدن آن سایت هاست.
با کمی بررسی مشاهده می نمایید که ارزان ترین راه برندینگ و افزایش بی نظیر و خارق العاده میزان تقاضا و مشتریان، سئو کردن سایت شماست.
بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو) نیز معیارها و روش های مختلفی دارد.
یک کلمه به دلخواه در یکی از موتور های جستجو، تایپ کنید. سوالی که برای بیننده عادی شاید مطرح شود این است که موتور های جستجو بر مبنای چه اصولی لیست نتایج را نمایش می دهند؟ اگر این کلمه، یک کلمه کلیدی برای کسب و کار شما باشد، شانس دیده شدن وب سایت شما در صفحه نخست چقدر است؟ تعداد بازدید سایت فقط یکی از ملاک هایی است که این موتور ها در نظر می گیرند و بر مبانی این ملاک ها لیست نتایج را به شما نمایش می دهند.

متخصصین گروه تخصصی فن آسا با معیارهای موتور های جست و جو برای پیشنهاد و معرفی سایت ها به خوبی آشنا هستند. به صورت تضمینی ما قول دیده شدن در صفحه اول موتور های جستجو را به شما می دهیم. مشاوره رایگان در مورد سئو سایت خود با ما را از دست ندهید.

آموزش و آشنایی بیشتر با مفاهیم سئو (SEO)

درخواست قیمت و یا مشاوره رایگان سئوی سایت

درخواست هزینه ای و یا مشاوره ای خودتان را برای ما بازگو کنید و منتظر تماس متخصصین ما باشید. مشاوره با گروه تخصصی فن آسا رایگان بوده و هیچ گونه الزام همکاری برای شما ایجاد نخواهد کرد. لطفا عبارات مد نظر خود را که قصد دارید با جستجوی آنها در صفحات بالای موتور های جستجو حضور یابید را برای ما بیان کنید:

CAPTCHA
لطفا صبر کنید