اگر ۱۰۰ دلار پول دارید و می خواهید کسب و کاری راه بیاندازید، ۱ دلار هزینه تولید و ۹۹ دلار هزینه تبلیغات کنید.

این جمله منسوب به یکی از سرمایه داران به نام تاریخ است. اگر به دنبال رونق کسب و کار خود بوده اید و در این زمینه مطالعه نموده اید، حتما این جمله معروف را شنیده اید. بسیاری از این گونه جملات از زبان سرمایه داران گفته شده اند. مثالی دیگر این جمله است: تبلیغات هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری است.

شما وقتی به برندهای معتبر و پر درآمد دنیا توجه نمایید، مشاهده می کنید که بازاریابی و تبلیغات و شناساندن کالای تولید شده و یا خدمات ارائه شده توسط آن ها یک معیار مهم و تعیین کننده در راه کسب اعتبار برند آن ها شده است.

همان طور که در بخش سئو گفته شد، حتی اگر شما در حوزه کاری خود نسبت به رقیبان، کالای با کیفیت تری تولید کنید و یا خدمات بهتری ارائه نمایید، تا زمانی که مخاطب شما را نشناسد و از کالای تولیدی و یا خدمات ارائه شده شما بی خبر باشد، کسی متقاضی کالا و خدمات شما نخواهد بود. بازاریابی و تبلیغات علاوه بر سودرسانی برای شما، در صورت با کیفیت بودن محصول و خدمات شما، برای مردم نیازمند کالا و خدمات شما نیز مفید و سودمند است.

جهت بهینه سازی هزینه های تبلیغات بایستی به بازاریابی و تبلیغات اینترنتی توجه ویژه نمود. چرا که امروزه فضای مجازی در عرصه اقتصادی تعیین کننده می باشد و با هزینه های پایین تر نسبت به تبلیغات مرسوم در قدیم صرفه بالایی دارند.

طراحی وب سایت تنها شروع حضور شما در فضای مجازی خواهد بود. همانطور که می دانید برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی راهکارهای بسیار زیادی از جمله تبلیغات در وب سایت های پر بازدید، رده بندی بالا در موتور های جستجو، تبلیغات در موتور های جستجو، استفاده از شبکه های اجتماعی، خبر نامه ها و تبلیغات ایمیلی و هزاران روش دیگر وجود دارد که همه آن ها را می توانید با هزینه بسیار مناسب در شرکت ما تجربه کنید و نتیجه آن را بروز مشاهده کنید.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین شرکت فناسا در ارتباط باشید.

آموزش مفاهیم بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

درخواست قیمت و یا مشاوره رایگان بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

درخواست هزینه ای و یا مشاوره ای خودتان را برای ما بازگو کنید و منتظر تماس متخصصین ما باشید. مشاوره با گروه تخصصی فن آسا رایگان بوده و هیچ گونه الزام همکاری برای شما ایجاد نخواهد کرد. لطفا سیستم کسب و کار خود را در چند سطر برای ما بیان کنید:

CAPTCHA
لطفا صبر کنید