ایندکس گوگل چیست ؟

توسط | آموزش طراحی سایت, سئو (SEO) | 21 نظر

وقتی که یک وب سایت یا وبلاگ برای کسب و کار خود راه می اندازید، اولین کاری که باید بکنید آن است که کاری کنید مردم وب سایت شما را پیدا کنند و احتمالا اولین روش پیدا کردن از طریق موتورهای جستجو است. برای اینکار باید منتظر باشید تا Googlebot وب سایت (و محتوای جدید آن ) را بیابد و به ایندکس گوگل بیفزاید. سوال این است که چگونه کاری کنیم تا این اتفاق در اسرع وقت صورت گیرد؟ در اینجا مراحل تسریع ایندکس گوگل توضیح داده می شود و روش تسریع آن نیز بررسی می گردد. Googlebot ، گشت و گذار گوگل و ایندکس گذاری چیست ؟

ادامه مطلب

۱۵ ابزار برتر رایگان برای سئوی سایت – قسمت سوم

توسط | سئو (SEO) | 39 نظر

در ادامه معرفی ابزارهای برتر رایگان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ۶ مورد دیگر معرفی می گردد:
این مقاله در رابطه با ابزارآلات و نرم افزار های سئوی سایت رایگان آمده است و چندین موضوع فهرست شده اند، خیلی عالیست که با ابزار مختلف آشنا باشید ولی بهتر است فقط روی یک یا دو روش از میان آن ها تمرکز نمایید. در انتهای این سری مقالات نسخه ۲۰۱۴ این فهرست را مشاهده خواهید نمود که دچار کمی تغییرات شده است.

ادامه مطلب

معرفی ۱۵ لگوی برتر با متریال دیزاین – به همراه آموزش

توسط | آموزش طراحی سایت | 26 نظر

متریال دیزاین با احساس (انتزاع) با جهان سخن می گوید. با معرفی طوفانی متریال توسط گوگل در سال ۲۰۱۴، این اولین باری بود که گوگل مشخصات کامل طراحی را به وب نویسان و توسعه دهندگان ارائه می کرد تا با آن بتوانند وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایل خود را بهتر از قبل طراحی و خلق کنند.

ادامه مطلب

۱۰ نمونه عالی طراحی سایت با متریال دیزاین

توسط | آموزش طراحی سایت | 17 نظر

متریال دیزاین بزرگترین روال طراحی سایت در سال ۲۰۱۵ است. صرف نظر از طراحی سه بعدی، واقع گرایانه و یا جلوه های بصری طبیعی، به شکل دیجیتالی شسته رفته و بسیار زیبا طراحی می شود. به گونه ای که با انتزاع بتوان تمام ابعاد و جلوه های بصری را فقط با رنگ های به نمایش درآورد. چه از آن بدتان بیاید و چه خوشتان، این را بدانید که همه شرکت های طراحی سایت در سراسر جهان از سال ۲۰۱۵ به بعد بر ارابه متریال دیزاین سوار شده اند.

ادامه مطلب

۱۵ ابزار برتر رایگان برای سئوی سایت – قسمت دوم

توسط | سئو (SEO) | 21 نظر

طبق توصیه گوگل هیچوقت ازابزارهای غیر رایگان سئوی سایت برای بالا بردن رنک سایت خود استفاده نکنید. ابزار های پولی برای اثبات به کارهای غیر قانونی دست می زنند
این مقاله در رابطه با ابزارآلات سئوی سایت رایگان آمده است و چندین موضوع فهرست شده اند، خیلی عالیست که با ابزار مختلف آشنا باشید ولی بهتر است فقط روی یک یا دو روش از میان آن ها تمرکز نمایید. در انتهای این سری مقالات نسخه ۲۰۱۴ این فهرست را مشاهده خواهید نمود که دچار کمی تغییرات شده است.

ادامه مطلب

۱۵ ابزار برتر رایگان برای سئوی سایت – قسمت اول

توسط | سئو (SEO) | 18 نظر

این نکته که همه به دنبال ابزار های رایگان جهت سئوی سایت می گردند از بدیهیات بوده و کاملا هم منطقی است که ابزار های رایگان به سایر آن ها ترجیح داده شوند.
این مقاله در رابطه با ابزارآلات سئوی سایت رایگان آمده است و چندین موضوع فهرست شده اند، خیلی عالیست که با ابزار مختلف آشنا باشید ولی بهتر است فقط روی یک یا دو روش از میان آن ها تمرکز نمایید. در انتهای این سری مقالات نسخه ۲۰۱۴ این فهرست را مشاهده خواهید نمود که دچار کمی تغییرات شده است.

ادامه مطلب

متریال دیزاین در طراحی سایت و نرم افزار موبایل

توسط | آموزش طراحی سایت, آموزش طراحی نرم افزار موبایل | 28 نظر

اگر در رشته طراحی سایت و یا طراحی نرم افزار موبایل و بلاخص اندروید فعالیت کرده اید حتما نام متریال دیزاین را شنیده باشید. در اینجا به طور اجمالی و کاربردی ابتدا توضیح میدهیم که متریال دیزاین چیست و کاربرد های آن چطونه می تواند وب سایت ها و نرم افزار های موبایل را زیبا تر و از نظر گرافیک قابل فهم تر بکند.

ادامه مطلب

طراحی وب سایت منطبق بر کسب و کار

توسط | آموزش طراحی سایت | 21 نظر

دسته بندی قالب های وب سایت بر مبنای نیاز کسب و کار شما انجام میگیرد. کسب و کارهایی مانند فروشگاه ها، نمایندگی های کوچک و همچنین تولیدات، صادرات و واردات جزئی و شرکت ها و موسسات تازه تاسیس جزو کسب و کارهای کوچک محصوب میشوند.
البته این بدان معنی نیست که این گونه کسب و کارهای سهم کمتری از اقتصاد کشورها را دارند. طبق برآود های اقتصادی، اقتصاد های خرد بدلیل زودبازده بودن بیش از اقتصاد کلان در زندگی روزمره تاثیر گذارند. در صنعت IT به ویژه طراحی وب سایت تخصصی برای کسب و کارهای مختلف میتوان یک دسته بندی کلی انجام داد، به گونه ای که شما میتوانید در طراحی سایت تخصصی خود این تقسیم بندی را لحاظ کنید و خود را در یکی از قالب های کسب و کاری مهم زیر پیدا کنید.
در این آموزش قصد داریم در تقسیم بندی سایت های حرفه ای قصد داریم سه نوع سایت فروشگاهی، شرکتی و ویترینی را توضیح دهیم.

ادامه مطلب

فنون تبلیغات اینترنتی

توسط | آموزش بازاریابی و تبلیغات اینترنتی | 39 نظر

بازاریابی صرفه نظر از نوع اینترنتی یا غیر از آن فنونی دارد که در هر دو مشترک است و بایستی رعایت گردد.
تبلیغات با اهداف مختلف انجام می شود و می تواند در خدمت تبلیغ کنندگان گوناگون قرار گیرد. شخصی که یک آگهی نیازمندی ها در نشریه محلی چاپ می کند تا مجموعه ای که از شبکه های رادیو و تلویزیون برای گسترش فروش کالا و خدمات خود به میلیون ها متقاضی استفاده می کند، کاربر این حوزه به شمار می آید. دنیای بازاریابی بسیار گسترده و متنوع است و از نظر رسانه، روش، مخاطب، موضوع، هدف دامنه جغرافیایی و امثال آن انواع گوناگونی دارد.

ادامه مطلب

تفاوت های تبلیغات اینترنتی و سنتی

توسط | آموزش بازاریابی و تبلیغات اینترنتی | 15 نظر

به طور کلی تمامی کسب و کارها برای ماندگاری در بازار رقابت باید از روشهای سنتی از قبیل چاپ، بیلبورد و پخش تبلیغات در رسانه‌های نمایشی و همچنین روشهای مدرن و اینترنتی از قبیل گزینه‌های وب محور، اینتراکتیو و استراتژی‌های بازاریابی با ایمیل و بنرهای تبلیغاتی بهره برده و تصویری از برند خود ایجاد کرده و به مخاطبین معرفی کنند و در بازار هدف از یک مزیت رقابتی نسبت به بقیه برخوردار باشند، اما رویکردی که بهترین نتیجه را میتواند داشته باشد بستگی به زمان، هزینه و دسترسی مخاطبان دارد.

ادامه مطلب